Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Worm Screw Jack rośnie szeroko

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Aug 04, 2017

Ślimak jest to koło zębate, które ma jeden lub więcej spiralnych zębów i jest sprzężone z kółkiem ślimakowym w celu utworzenia przestawnej pary wałków. Powierzchnia indeksująca może być cylindryczną powierzchnią, ślimakowym gniazdem śrubowym, stożkową powierzchnią lub pierścieniową powierzchnią. Zgodnie z krzywą profilu zęba, zwykły cylindryczny robak można podzielić na robaka Archimedesa (robak ZA), ewolwentowego robaka (robaka ZI), zwykłego prostego robaka (robaka ZN) i cylindrycznego robaka w kształcie stożka (robak ZK) i tak dalej

(1) Robak Archimedesa: Robak ten, ślimak robaka w płaszczyźnie prostopadłej do osi ślimaka (tj. Koniec), profil zębów spirali Archimedesa, w płaszczyźnie osi profilu zęba (tj. Zęby osiowe Profil) jest linią prostą o kącie zębów α0 = 20 °. Można go obrabiać na tokarce z jednym biegunem (o kącie nachylenia γ ≤ 3 °) lub podwójnym biegunie (gdy γ> 3 °) z prostą krawędzią. Kiedy narzędzie jest zainstalowane, ślimak robaka, górna powierzchnia ostrza musi przejść przez oś robaka. To szlifowanie jest trudne, gdy kąt wyprzedzenia prowadzi do dużych niedogodności.

(2) ślimak ewolwentowy: ślimak ewolwentowy (robak ZI) powierzchnia zęba ślimaka to stopniowo otwarta spiralna powierzchnia, koniec profilu zęba ewolwenty. Podczas obróbki krawędź narzędzia jest styczna do koła podstawowego. Może być szlifowany, łatwy do zapewnienia dokładność przetwarzania. Zwykle używany do liczby głowic robaka o większej prędkości i bardziej wyrafinowanej transmisji.

(3) Normalny robak prostujący: Powierzchnia końcowa tego robaka jest przedłużona ewolwenty, ślimak Worm Jack i powierzchnia zęba (NN) jest prosta. ZN Worm to także proste ostrze noża z jednym drążkiem lub drągiem w tokarce. Obracając się, gdy płaszczyzna ostrza noża jest umieszczona na spiralnej powierzchni prawa, ślimak ślimakowy obróbka jest prosta, można użyć ściernicy, często używanej w długim precyzyjnym napędzie ślimakowym.

(4) Robak koperty stożkowej: Jest to nieliniowy spiralny robak. Nie można go obrabiać na tokarce i można frezować tylko na frezarce i szlifować na szlifierce. Przetwarzanie, śruba ślimaka Podnośnik tarczowy lub ściernica umieszczona w normalnym kierunku rowka zęba ślimakowego, oprócz przedmiotu obrabianego dla ruchu spiralnego, narzędzie w tym samym czasie wokół własnej osi dla ruchu obrotowego. W tym momencie ślimakowy ślimak frezujący czoło frezu (lub tarczy szlifierskiej) jest spiralną powierzchnią zęba ślimaka, a profil zębów na sekcjach II i NN jest krzywą. Robak ten jest łatwy w szlifowaniu, robak jest dokładniejszy, aplikacja jest coraz bardziej rozbudowana.

Okrągły cylindryczny napęd ślimakowy jest podobny do konwencjonalnego cylindrycznego napędu ślimakowego, z tym wyjątkiem, że profil profilu zębów jest inny. Spiralna powierzchnia ślimaka jest wycinana ostrzem o zaokrąglonym łuku, ślimakowym ślimaku, a robak wykonany jest z wentylatora Chengfa. W płaszczyźnie środkowej (tj. Osi ślimaka i środka ślimaka) profil zęba ślimaka jest łukiem wklęsłym, a profil zęba przekładni ślimakowej jest wypukły. Dlatego okrągły cylindryczny napęd ślimakowy to wklęsłe i wypukłe zazębienie w kształcie łuku przekładni, ślimakowy ślimak, ale także linia styku z przekładnią. Główne cechy to: wysoka wydajność, zwykle do 90%; ładowność, zwykle wyższa niż zwykły cylindryczny napęd ślimakowy 50% do 150%; mały rozmiar; mała jakość; zwarta konstrukcja. Ten napęd był szeroko stosowany w hutnictwie, górnictwie, przemyśle chemicznym, budownictwie, podnoszeniu ślimaków i innych urządzeniach mechanicznych w czasie spowolnienia.

Przekładnia ślimakowa charakteryzuje się tym, że korpus ślimaka ma kształt osiowy, jest to wklęsły, kołowy łuk do formowania obrotowej powierzchni szyny, ślimakowy ślimak, więc ten napęd ślimakowy jest nazywany napędem przekładni ślimakowej. W paśmie siatki tej przekładni koło podziałowe przekładni ślimakowej znajduje się na łukowatej powierzchni ślimaka, czyli łuk robaka owinięty jest wokół koła ślimakowego. Worm Screw Jack W środkowym samolocie ślimak i przekładnia ślimakowa mają prosty profil zębów. Ze względu na równoczesne zazębienie zębów oraz kontakt między zębami i kierunek ruchu przekładni ślimakowej jest podobny do pionowego ślimakowego ślimaka, który znacznie poprawił zęby kół zębatych i powstawanie warunków filmu olejowego smarowania, robak Śruba Jack, a tym samym pojemność około około robaka Akmami Germany napędza od 2 do 4 razy wydajność jest na ogół tak wysoka jak 0,85 ~ 0,9; ale wymaga to wyższej dokładności w zakresie produkcji i instalacji.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.