Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Zasada działania przekładni Miter Gearbox

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Jul 14, 2017

Mówiąc prościej, Miter Gearbox zasadą działania turbiny wiatrowej jest promowanie obrotu wirnika przez wiatr, a następnie przez system transmisyjny, aby osiągnąć prędkość generatora do napędzania generowania mocy generatora (obróbka metalu jest naprawdę dobra) efektywna energia wiatru do prądu. Przekładnia kątowa Zgodnie z aktualną technologią wiatraka, około trzech metrów na sekundę prędkości bryzy (poziom bryzy), możesz zacząć wytwarzać energię elektryczną.

Najbardziej rozpowszechnioną strukturą dużych turbin wiatrowych połączonych z siatką jest pozioma oś trójłopatkowego koła wiatrowego, a łopatki turbiny wiatrowej zamontowane na pionowej rurowej wieży wykonane są z materiału kompozytowego. Przekładnia kątowa W przeciwieństwie do małych turbin wiatrowych, Miter Gearbox turbiny wiatrowe dużych turbin obracają się dość wolno. Przekładnia kątowa Stosunkowo proste turbiny wiatrowe są używane przy stałych prędkościach. Przekładnia kątowa Zwykle z dwiema różnymi prędkościami - przy słabym wietrze z niską prędkością i dużą prędkością przy silnym wietrze. Te silniki indukcyjne o stałej prędkości są w stanie wytwarzać prąd przemienny bezpośrednio z sieci.

Stosunkowo nowa konstrukcja ma zwykle zmienną prędkość (np. Prędkość wiatru z turbiny wiatrowej V52-850 kW 14 na minutę do 31,4 na minutę). Przy zmiennej prędkości obrotowej można poprawić wydajność aerodynamiczną turbiny wiatrowej, aby uzyskać więcej energii i zmniejszyć hałas w warunkach słabego wiatru. Dlatego Mitre Gearbox o zmiennej prędkości konstrukcji turbiny wiatrowej niż turbina wiatrowa o stałej prędkości, jest coraz bardziej popularny.

Czujnik zamontowany na gondoli wykrywa kierunek wiatru i automatycznie obraca gondolę i koło wiatrów poprzez mechanizm kierowniczy, Miter Gearbox jest skierowany w stronę wiatru (metal jest naprawdę dobry). Przekładnia kątowa Ruch obrotowy koła wiatrowego przekazywany jest do generatora w gondoli przez skrzynię biegów. Przekładnia nie jest dostarczana bezpośrednio do generatora).

Moc wyjściowa wszystkich turbin wiatrowych zmienia się wraz z wiatrem. Dwa najczęstsze sposoby ograniczenia mocy wyjściowej (ograniczające nacisk na koło napędzane wiatrem) to regulacja przeciągnięcia i regulacja ukosu. Zastosowanie turbin wiatrowych o regulowanej wysokości, wiatrach przekraczających znamionową prędkość wiatru spowoduje, że spoiler będzie przepływał przez strumień powietrza łopat, powodując zatrzymanie koła. Gdy wiatr jest zbyt silny, Miter Gearbox w branży będzie działaniem hamulca klocków hamulcowych, tak aby hamulec koła wiatrowego. Przekładnia kątowa Zastosowanie skośnych turbin wiatrowych, każde ostrze może być obracane w osi pionowej, Przekładnia kątowa zmienia kąt nachylenia łopatek z prędkością wiatru, zmieniając w ten sposób charakterystykę aerodynamiczną turbiny wiatrowej. Gdy wiatr jest zbyt silny, Miter Gearbox liście skręcają w kierunku wiatru, tak aby hamulce koła wiatrowego.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.