Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Przekładnia Miter Gearbox Prośba o ulepszenie

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Jul 05, 2017

Przekładnia Mitrera Wraz z rozwojem technologii produkcji samochodów i stosowaniem wymagań dotyczących wzrostu, przekładnia motoryzacyjna zmierza w stronę wysokiej precyzji, wysokiej wytrzymałości, Mitre Gearbox o dużym obciążeniu, niskim poziomie hałasu, lekkości i długiej żywotności, dzięki czemu technologia przekładni zębatej przedstawić wyższe wymagania. Fazowanie zębów kół zębatych jest bardzo ważnym procesem kontrolującym hałas przekładni, Miter Gearbox, który wzbudził zainteresowanie i uwagę branży produkcji przekładni i produkcji w kraju i za granicą.

Faza jest w zasadzie niewielką fazą, to jest Miter Gearbox, czyli wszystkimi odsłoniętymi ostrymi narożnikami za profilem zęba koła zębatego, a następnie małą fazką, w celu uzyskania dużego sfazowania na obu końcach narzędzia (to znaczy kąta ) różnica faz, nazywana jest fazowaniem. Przekładnia kątowa Fazowanie podzielone jest na następujące dwa: fazowanie zębów i fazowanie zębów

Faza jest ważną miarą fazowania wzdłuż końcowej powierzchni zębów, aby zapobiec hałasowi i uszkodzeniom spowodowanym przez zaciśnięcie powierzchni zęba z powodu małych guzków.

Para kół zębatych w procesie sprzęgania, Miter Gearbox na początku zazębienia, z powodu obróbki i deformacji zębów, łatwo prowadzi do uderzenia, więc drgania wzrastają.

Duże i małe koła zębate w operacji, Przekładnia kątowa, jeśli nie używasz górnej części zęba, często pojawiają się w zębach koła zębatego korzenia zęba. Wynika to z faktu, że rozmiar zębów kół zewnętrznego pierścienia jest zwykle twardszy niż korzeń zęba, a gdy prędkość ślizgu jest większa, przekładnia kątowa sprzężona z niewłaściwą regulacją po zainstalowaniu, tak więc po zadziałaniu wielkości kół zębatych często w górnej części korzenia zęba, łatwe do narysowania znaczków przypominających klejenie, czasami powierzchnia zęba zębatka koła zębatego również rysuje te same znaki rowka, żywotność narzędzia ma poważny wpływ.

Po fazowaniu w celu wyeliminowania końcówki zęba i profilu zębów ostre krawędzie mają następujące zalety:

(1) W hartowaniu indukcyjnym przekładni, Miter Gearbox, częstotliwość pośrednia, w szczególności ogrzewanie wysokiej częstotliwości, ma tendencję do przegrzewania się w ostrych narożnikach. W związku z tym przekładnia kątowa musi być fazowana przed hartowaniem w celu uzyskania najlepszego efektu hartowania podczas obróbki cieplnej.

(2) na utwardzonej przekładni, nawęglanie przed odpowiednim ciepłem przed fazowaniem (najlepiej zaokrąglone), w procesie nawęglania w celu uniknięcia obrotu zębów w narożnikach oksydacyjnego odwęglenia.

(3) w celu zmniejszenia koncentracji naprężeń podczas hartowania w celu zredukowania i wyeliminowania procesu obróbki cieplnej spowodowanego hartowaniem pęknięć lub pęknięć, Miter Gearbox, który w celu zapobiegania pękaniu hartowania odgrywa ważną rolę.

Nowoczesne, wzmocnione przekładnie hartowane nie są po prostu zależne od szlifierek, aby zapewnić dokładność szlifowania, wiele krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw pomyślnie przeszło proces szlifowania, czy zewnętrzne lub wewnętrzne zęby są narzędziami z węglików spiekanych. Hartowana powierzchnia do skrobania. Stwardniała powierzchnia po fazowaniu sprzyja przycinaniu narzędzia, Miter Gearbox, które może skutecznie uniknąć noża i rozdarcia noża. Aby utwardzona powierzchnia mogła zarysować proces szlifowania, skrobanie przed twardą stroną twarzy jest bardzo ważne i musi być pracą.

Faza przekładni zębatej ma na celu zapewnienie, że jakość przekładni nie może być wykorzystana do zignorowania ważnego procesu, przekładnia Mitre Gearbox w zależności od przełożenia skrzyni w pozycji i rola wymagań dotyczących obróbki fazowej końca zęba są również różne.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.