Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Przekładnia Miter Gearbox jest bardziej stabilna

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Oct 12, 2017

Przekładnia to rola dopasowywania prędkości i momentu obrotowego między głównym napędem a pracującą maszyną. Dlatego normalne działanie przekładni wpływa na normalną pracę całego układu, Miter Gearbox i jej różne aspekty charakterystyki są również ważne. Przekładnia kątowa Obecnie w krajowej produkcji mechanicznych produktów z zagranicznymi maszynami istnieją jeszcze luki, te luki znajdują odzwierciedlenie głównie w podstawowych elementach, takich jak komponenty hydrauliczne, duża pojemność i niskie osiągi, poważny wyciek oleju z przekładni Mitre Gearbox. Podczas wprowadzania obcych produktów mechanicznych, jakość układu hydraulicznego jest bardziej stabilna, po długim okresie stosowania małego wycieku oleju. Z powodu braku dbałości o produkty mechaniczne i proces produkcji czystości spowodowany niską jakością, niską szybkością dostawy produktu, krótką żywotnością i innymi problemami. Miter Gearbox Krajowe wprowadzenie zagranicznej zaawansowanej technologii w tym samym czasie, nie w procesie przetwarzania produktu i procesu montażu, czystość spowodowała wystarczającą uwagę, w wyniku tej samej technologii, ale wydajność produktu wyprodukowanego z dużą różnicą z zagranicy. Przekładnia kątowa Czystość przekładni przekłada się głównie na części w procesie montażu i montażu żelaza i innych zanieczyszczeń, czystości oleju smarowego i innych problemów. Przekładnia kątowa Problem czystości jest prosty, ale problemy i awarie są wielowymiarowe. Poniżej znajduje się opis przyczyn czystości, wpływu i ulepszeń.

(1) Klarowność oleju smarowego zastosowanego w skrzyni biegów jest słaba. To jest bezpośrednia przyczyna złej czystości. Głównymi konsekwencjami są: kiedy przekładnia zaczyna pracować, olej smarowy dostaje się do linii smarowania do każdego punktu smarowania (ogólnie obszar zazębienia przekładni i obszar łożyska), gdzie zanieczyszczenia docierają również do strefy zazębienia i łożyska, wpływając w ten sposób na ich żywotność. Dlatego też, Miter Gearbox zaleca się stosowanie specjalnego filtra oleju do filtrowania przed użyciem smaru.

(2) części maszyny wyprodukowane, gdy żelazko nie jest czyste. Przekładnia kątowa Z jednej strony jest to kolejny proces przetwarzania pracowników z powodu nieostrożnych części żelazka do czyszczenia, w wyniku czego powierzchnia części dołu lub zadrapania i inne wady; druga to obecność żelaza w niektórych miejscach nie jest łatwa do oczyszczenia, np. (patrz rysunek 1) Opiłki żelaza w skrzyni przekładniowej po wykonaniu pracy przejdą przez olej do obszaru roboczego, a następnie uszkodzą części.

(3) wytrawianie po oleju i spawanie oraz inne przetwarzanie. Przekładnia kątowa Po tym, jak obwód trawiący kwas nie zostanie spawany, lub zanieczyszczenia spawalnicze przedostaną się do rurociągu, a olej do cyklu przekładni.

(4) złożone na gotowym produkcie dla niektórych części przetwarzania końcowego. Zasada z (3).

(5) po czyszczeniu części nie zwracaj uwagi na konserwację, Miter Gearbox można swobodnie wkładać. Takich jak kurz i inne zanieczyszczenia w ważnych częściach, wpływających na wielkość dopasowania.

(6) słaby efekt uszczelniający. Ze względów projektowych można użyć uszczelki przeciwpyłowej typu wejściowego i wyjściowego typu V; z punktu widzenia obróbki można poprawić chropowatość powierzchni szybu.

(7) farba nie może wytrzymać wysokich temperatur. Gdy przekładnia w warunkach wysokiej temperatury, Miter Gearbox, farba ścienna skrzyni nie wytrzyma wysokiej temperatury, peeling farby wpada do oleju smarowego; pudełko poza ścianą farby wpływa na wygląd.

(8) spadające pudełko z uszczelniaczem. Gdy powierzchnia skrzyni biegów lub inna powierzchnia klejenia zbytnio zaszlifują uszczelniacz, Przekładnia kątowa, gdy skrzynia lub pokrywa, uszczelniacz zostanie wtłoczony do skrzyni, w olej


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.