Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Miter Gearbox Principle Deceleration

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Oct 12, 2017

Przekładnia bazuje na modułowej zasadzie modułowej konstrukcji, znacznie redukując rodzaj części, przekładnię Mitre nadającą się do wielkoskalowej produkcji i elastycznego wyboru. Znane również jako przekładnie (np. Przekładnie) w częściach samochodowych.

Ze względu na różne warunki jazdy samochodem, Miter Gearbox wymagane jest, aby prędkość jazdy i moment napędowy pojazdu były bardzo różne. Na przykład, w prędkości na dużych prędkościach prędkość powinna wynosić 100 km / h, a na obszarach miejskich prędkość wynosi często 50 km / h. Puste pojazdy na prostej drodze, opór jezdny jest bardzo mały, a po załadowaniu pod górę, Miter Gearbox opór jezdny będzie znakomity. Charakterystyka zakresu prędkości silnika samochodu jest mniejsza, a zakres momentu obrotowego nie może zaspokoić rzeczywistych potrzeb drogi.

Wał korbowy silnika samochodowego jest zwykle zdolny do obracania się tylko w jednym kierunku, a samochód czasami musi być w stanie cofać się, dlatego pojazd jest często używany do odwrócenia pojazdu.

Gdy sprzęgło jest włączone, skrzynia biegów nie może zasilać. Na przykład, możliwe jest zapewnienie, że kierowca zwalnia pedał sprzęgła z siedzenia kierowcy, gdy silnik nie wyłącza się. Transmisja za pomocą mechanizmu transmisji o zmiennej prędkości i mechanizmu zmiennej prędkości dwóch części. Przekładnia kątowa Główną funkcją mechanizmu zmiennej prędkości obrotowej jest zmiana wartości i kierunku momentu obrotowego i prędkości; Główną funkcją mechanizmu sterującego jest sterowanie mechanizmem transmisji, aby osiągnąć transformację przekładni, czyli osiągnięcie zmiany w celu uzyskania momentu obrotowego o zmiennej prędkości.

Mechaniczna skrzynia biegów wykorzystywana jest głównie w celu ograniczenia zasady transmisji skrzyni biegów. Prosto mówiąc, skrzynia biegów ma wiele zestawów biegów niż różne biegi, a samochód, gdy zachowanie zmiany biegów, Przekładnia Miter, która jest, poprzez działanie skrzyni biegów do różnych narzędzi roboczych. Tak jak przy niskiej prędkości, tak że przekładnia biegów niż duża praca, a przy dużej prędkości, Miter Gearbox tak, że przekładnia niż mała praca.

Przekładnie są szeroko stosowane w silnikach i są często używane w turbinach wiatrowych i są ważnym elementem mechanicznym, którego główną funkcją jest przesyłanie energii generowanej przez turbinę wiatrową do generatora i uzyskiwanie odpowiedniej prędkości. Zwykle prędkość koła wiatrowego jest bardzo niska, Przekładnia Mitera o wiele mniejsza niż wymagana prędkość generowania mocy generatora, musi być osiągnięta poprzez wzrost pary skrzyni biegów, będzie również nazywana skrzynią biegów. Skrzynia biegów ma następującą rolę: 1, przyspieszone hamowanie, często mówi się, że skrzynia biegów. 2. Na przykład, aby zmienić kierunek napędu, możemy użyć dwóch przekładni wentylatora, aby przekazać siłę prostopadle do innej osi obrotu. 3, zmień moment obrotowy. W tych samych warunkach mocy, im większa prędkość koła zębatego, tym wał o mniejszym momencie obrotowym, tym bardziej przeciwnie. 4, funkcja sprzęgła: Możemy, oddzielając dwa pierwotnie włączony bieg, w celu osiągnięcia celu oddzielania silnika od obciążenia. Takie jak sprzęgła hamulcowe. 5, Miter Gearbox rozkład mocy. Na przykład możemy użyć silnika, poprzez wrzeciono przekładni, do napędzania pewnej liczby urządzeń podporządkowanych, aby uzyskać silnik do napędu wielu funkcji obciążenia.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.