Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Przekładnia kątowa metody

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Aug 04, 2017

System otworów w skrzyni biegów to zazwyczaj równoległy układ otworów na wale, Przekładnia kątowa, otwór obróbki w zespole często w dolnej lub dolnej części wspornika do pozycjonowania wzorca, zaciśnięcie zakończone. (5 ° do 20 °), czyli dwuosiowa oś pudła w płaszczyźnie pionowej (5 ° ~ 20 °), to znaczy wał wejściowy i wał wyjściowy mają mały kąt (5 ° ~ 20 °), czyli Przekładnia kątowa W obrębie skrzyżowania, aby śruba mogła uzyskać kąt wody, podczas układania przekładni w małym statku przy instalacji niewielkiej przestrzeni. Nie ma specjalnej metody przetwarzania układu skrzyni przekładniowej inklinometru i nie ma uniwersalnej metody. A takie części pudełkowe, takie jak zastosowanie równoległego wałka procesu, Miter Gearbox, potrzeba zaprojektowania zestawu nachyleń za pomocą specjalnego oprzyrządowania, jednoczęściowa, mała produkcja seryjna jest bardzo ekonomiczna, a dziury nie można ukończyć po zakończeniu Wykończenie, Konieczność konwersji wzorcowej, Przekładnia kątowa jest trudna do osiągnięcia we wzorcach wzajemnej dokładności położenia osi, znacznie redukując części prędkości przejścia i wydajności przetwarzania, Przekładnie kątowe, ale także bezpośredni wpływ na dokładność i transmisję skrzyni biegów stabilność.

Po pierwsze, odniesienie do pozycjonowania jest wybierane jako powierzchnia ramy, tak, że przecięcie wałów w płaszczyźnie pionowej jest przekształcane na przecięcie w płaszczyźnie poziomej; po drugie, Miter Gearbox, sprzęt do obróbki wybiera się za pomocą poziomego centrum obróbczego z dowolnym kątem obrotu, w stosunku do osi wejściowej kąta nachylenia zanurzeniowego β, Przekładnię kątową konwertuje się na poziome centrum obróbkowe z początkowym kątem płaszczyznowym przesunięcia początkowego przedmiotu obrabianego β nachylenie otworu w problemach z przetwarzaniem.

Poziome centrum obróbkowe na konwersję przesunięcia obrabianego przedmiotu, tzn. Przekładnia kątowa obrabianego przedmiotu na pozycjonowanie stołu maszyny, zaciskanie, mierzenie początkowego układu współrzędnych przedmiotu obrabianego, ustalenie początkowego przesunięcia punktu początkowego przedmiotu, obrabiany przedmiot w położeniu układu współrzędnych maszyny ma został zidentyfikowany. Gdy stół obraca się o kąt β do pozycji obróbki skośnej, Przekładnia kątowa, przesunięcie początku obrabianego przedmiotu jest obliczane jako obliczenie punktu początkowego nowego przedmiotu obrabianego w oparciu o początkowe przesunięcie obrabianego przedmiotu. W tym momencie, poprzez rysunek CAD, aby znaleźć kierunek X, Z starego, Miter Gearbox, stary układ współrzędnych przedmiotu obrabianego

Wykorzystanie procesu przetwarzania, Miter Gearbox, pomiar współrzędnych pokazuje, że wskaźniki techniczne spełniają wymagania wzorcowe, Miter Gearbox, cała dokładność siatki do testowania maszyny jest dobra. Wskaźnik kwalifikacji produktu ≥ 97%, korzyści ekonomiczne są bardzo znaczące.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.