Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Przekładnia napędowa Mitre Gearbox

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Sep 30, 2017

Przekładnia bazuje na modułowej zasadzie modułowej konstrukcji, przekładnia Mitre Gearbox znacznie redukująca rodzaj części, nadająca się do produkcji na dużą skalę i elastycznej selekcji. Znane również jako przekładnie (np. Przekładnie) w częściach samochodowych.

1, w szerokim zakresie, aby zmienić wielkość prędkości jazdy samochodem i rozmiar koła na kierownicy samochodu.

Ze względu na różne warunki jazdy samochodem wymagane jest, aby prędkość jazdy i moment napędowy pojazdu były bardzo różne. Na przykład, Miter Gearbox w prędkości maksymalnej prędkości powinien osiągnąć prędkość 100 km / h, a na obszarach miejskich prędkość wynosi często 50 km / h. Puste pojazdy na prostej drodze, opór na drodze jest bardzo mały, a po załadowaniu pod górę opór jezdny będzie znakomity. Przekładnia kątowa Charakterystyka zakresu prędkości obrotowej silnika samochodu jest mniejsza, a zakres momentu obrotowego nie odpowiada rzeczywistym potrzebom drogi.

Wał korbowy silnika samochodowego jest zwykle w stanie obracać się tylko w jednym kierunku, a samochód czasami musi być w stanie cofnąć, Mitre Gearbox, więc pojazd jest często używany do odwrócenia pojazdu.

Po włączeniu sprzęgła, Miter Gearbox skrzynia biegów nie może zasilać. Na przykład, możliwe jest zapewnienie, że kierowca zwalnia pedał sprzęgła z siedzenia kierowcy, gdy silnik nie wyłącza się. Transmisja za pomocą mechanizmu transmisji o zmiennej prędkości i mechanizmu zmiennej prędkości dwóch części. Główną funkcją mechanizmu transmisji o zmiennej prędkości jest zmiana wartości i kierunku momentu i prędkości; Przekładnia kątowa Główną funkcją mechanizmu sterującego jest sterowanie mechanizmem przekładni, aby uzyskać transformację przekładni przekładni, czyli Przekładnię Mitera, aby uzyskać przesunięcie w celu uzyskania momentu obrotowego o zmiennej prędkości.

Mechaniczna skrzynia biegów wykorzystywana jest głównie w celu ograniczenia zasady transmisji skrzyni biegów. Prosto mówiąc, skrzynia biegów ma wiele zestawów biegów niż różne biegi, a samochód, gdy zachowanie zmiany biegów, Przekładnia Miter, która jest, poprzez działanie skrzyni biegów do różnych narzędzi roboczych. Takich jak przy niskiej prędkości, tak, że przekładnia jest większa niż duża praca, a przy dużej prędkości, tak że przekładnia niż mała praca.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.