Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Przekładnia Miter Gearbox Driven

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Sep 25, 2017

Generator energii wiatru to siła wiatru do mechanicznej mocy maszyn energetycznych, zwanych także wiatrakami. Mówiąc ogólnie, jest to rodzaj słonecznego mikro źródła ciepła, Miter Gearbox, atmosfera jako medium robocze ciepła przy użyciu generatora. Generatory wiatrowe wykorzystują energię naturalną, znacznie lepszą niż generowanie mocy diesla. Ale jeśli awaryjne użycie jest nadal mniejsze niż generatory diesla.

Turbina wiatrowa składa się z koła przeciwwiatrowego, układu przeniesienia napędu, układu odchylającego skrzynię biegów Mitre, układu hydraulicznego, układu hamulcowego, generatora, układu sterowania i bezpieczeństwa, gondoli, wieży i fundamentu.

Główne elementy funkcji opisane poniżej:

(1) Ostrze skrzydła to jednostka pochłaniająca energię wiatru i przetwarzająca energię kinetyczną powietrza na energię mechaniczną wirnika wirnika.

(2) system fugowania poprzez zmianę kąta nachylenia łopatek, Miter Gearbox tak, aby liście o różnych prędkościach wiatru w najlepszy sposób absorbowały energię wiatru, gdy prędkość wiatru z prędkości wiatru, pomarszczony hamulec.

(3) Przekładnia skrzyni biegów to wiatrowe koło na wietrze pod działaniem mocy generowanej przez generator, i uzyskanie odpowiedniej prędkości.

(4) generator generatorowy to rotacja rotacji mechanicznej energii kinetycznej na komponenty elektryczne. Wirnik jest podłączony do przetwornicy częstotliwości i może dostarczać napięcie o regulowanej częstotliwości do obwodu wirnika. Przekładnia kątowa (obróbka metalu jest naprawdę dobra) Prędkość wyjściową można regulować w zakresie ± 30% prędkości synchronicznej.

(5) System odchylający system odchylający aktywny na formie napędu wiatrowego i układ sterowania, aby wirnik zawsze był w stanie nawietrznym, w pełni wykorzystał energię wiatru, skrzynia biegów Mitre poprawia wydajność wytwarzania energii. Zapewniając niezbędny moment blokujący, aby zapewnić bezpieczne działanie urządzenia.

(6) Piasta koła Rola piasty polega na trzymaniu ostrzy razem i noszeniu różnych obciążeń ostrza, a następnie przechodzeniu na wał generatora. Konstrukcja piasty jest wyposażona w trzy pochodnie promieniowe.

(7) Podstawowy zespół podstawy montażowej to podstawa, przekładnia kątowa, następny zespół platformy, zespół platformy, drabina zbiornika i inne elementy. Przez łożysko odchylające połączone z wieżą i przez system odchylający do napędzania zespołu kabiny, zespołu generatora, zespołu systemu fugowania.

Turbina wiatrowa działa przez wiatr, aby zwiększyć obroty wirnika, skrzynię biegów Mitrera, a następnie przez układ przeniesienia napędu, aby przyspieszyć prędkość generatora, aby napędzać generowanie mocy generatora, (obróbka metalu jest naprawdę dobra) skutecznej energii wiatrowej na energię elektryczną. Zgodnie z obecną technologią wiatraka, około trzech metrów na sekundę prędkości wiatru (stopień wiatru), można zacząć wytwarzać energię elektryczną.

Najbardziej rozpowszechnioną strukturą dużych turbin wiatrowych połączonych z siatką jest pozioma oś trójłopatowego koła wiatrowego i jest zamontowana na pionowej rurowej wieży z łopatami turbiny wiatrowej wykonanymi z materiału kompozytowego. Przekładnia kątowa W przeciwieństwie do małych turbin wiatrowych turbiny wiatrowe Mitre Gearbox dużych turbin obracają się dość wolno. Stosunkowo proste turbiny wiatrowe są używane przy stałych prędkościach. Zwykle z dwiema różnymi prędkościami - z niską prędkością i dużą prędkością w silnych wiatrach przy słabym wietrze. Ten indukcyjny generator indukcji wiatrowej może bezpośrednio generować częstotliwość prądu przemiennego w sieci.

Stosunkowo nowa konstrukcja ma zwykle zmienną prędkość (np. Prędkość wiatru z turbiny wiatrowej V52-850 kW 14 na minutę do 31,4 na minutę). Przy zmiennej prędkości pracy, Miter Gearbox można poprawić aerodynamiczną sprawność turbiny wiatrowej, aby uzyskać więcej energii i mniejszy hałas przy słabym wietrze.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.