Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Bevel Gearbox Stabilna wydajność

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Oct 12, 2017

Istnienie przekładni zębatej stożkowej ma pewne zalety, Bevel Gearbox może zapewnić stabilność maszyny, kluczem jest istnienie przekładni zębatej stożkowej, więc nie musimy tego zakłócać. Nadszedł czas, aby działać ze stabilną charakterystyką wydajności, jak to powiedzieć? Widzieliśmy czas towarów, często musimy je naprawić i bardzo wpłynąć na działanie.

Ale istnienie produktów przekładni stożkowej, widzimy, że nie będzie takiej pracy, i jest stosunkowo stabilna, korzystanie z natury kontrastu. A produkty z przekładnią stożkową, aby uzyskać nasz współczynnik konwersji, są bardzo wysokie, nie muszą być tak iz powrotem dla tej części, tak, że dajemy nam wciąż przynieść pewne korzyści.

Spiralne koła zębate stożkowe są głównymi częściami napędowymi ładowarki. Przekładnia kątowa Aktywna przekładnia stożkowa to moc przenoszona z przekładni samochodu na napędzany przekładnię stożkową, która napędza różnicę. Dlatego aktywna struktura spiralnego koła zębatego stożkowego jest wałem zębatym, jeden koniec jest wielowypustem, połączony z wałkiem wyjściowym mocy skrzyni biegów, drugim końcem jest spiralne koło zębate stożkowe; napędzany stożek zębaty to przekładnia talerzowa, średnica jest większa niż aktywna spiralna przekładnia stożkowa, zwalnianie, a nawet wzdłuż obwodu niektórych otworów na śruby, tak, że napędzane stożkowe koła zębate przymocowane za pomocą śrub w powłoce różnicowej, Bevel Gearbox moc zostanie zmniejszona po transmisji do dyferencjału. Aktywne przekładnie zębate stożkowe mają wysokie prędkości przesyłu przy dużych momentach obrotowych i są poddawane obciążeniom udarowym podczas załadunku i hamowania. Główne tryby awaryjne takich biegów to zużycie, wżery i łamanie. Aktywne spiralne koła zębate stożkowe powinny spełniać następujące wymagania: ① dobre właściwości mechaniczne; ② wysoka wydajność hartowania z nawęglaniem; ③ dobra odporność na uderzenia; ④ dobra twardość serca; ⑤ Dobra wydajność odkształceń termicznych.

Aktywne spiralne warunki pracy przekładni kątowej i wymagania eksploatacyjne, wymagania techniczne: ① Odkuwki nie mogą mieć żadnych wad kujących. ② normalizacja leczenia HB179-217. ③ Twardość nawęglania powierzchniowego wynosi HRC58-62, twardość serca HRC32-45, zmiana twardości warstwy przejściowej powinna być wolna, dopóki podłoże nie będzie mieć niskiego węgla, głębokość nawęglania wynosi 1,0 ~ 1,4 mm, a zawartość węgla wynosi 0,8% ~ 1,05%.

Jego ruch jest taki sam, jak pary koła ciernego werteksowego, które składa się z pary wierzchołków wręgów, a jego stożek cierny jest odpowiednikiem stożkowego koła zębatego. Przekładnia kątowa Kąt między stożkiem a osią i osią nazywany jest kątem stożka. Kąt między osią napędu przekładni stożkowej = 1 + 2, który można określić w razie potrzeby, zwykle 90. Przełożenie odpowiednio dla wzoru, n, Z, d, dla prędkości, Bevel Gearbox liczba zębów i rondo koła zębatego średnica koła, przekładnia stożkowa stopy w zależności od kształtu zębów zęby można podzielić na proste zęby, zęby spiralne, zęby łukowe i tak dalej. Bevel Gearbox Proste koła zębate stożkowe są szeroko stosowane; spiralne koła zębate stożkowe są rzadko używane i są stopniowo zastępowane przez spiralne koła zębate ze względu na trudności w obróbce skrawaniem. Spiralne koła zębate stożkowe wymagają specjalistycznej obróbki obrabiarek, ale są bardziej stabilne niż proste przekładnie stożkowe High, znajdują się w samochodzie, ciągnikach i maszynach górniczych, aby promować zastosowanie.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.