Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Bevel Gearbox Ogólna wydajność

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Jul 14, 2017

Skrzynia biegów jest jednym z kluczowych komponentów młyna cementowego MPS, jego działanie jest normalne lub nie jest bezpośrednio związane z ogólną wydajnością młyna. Przekładnia Bevel Gearbox obejmuje głównie przekładnię zębatą, przekładnię stożkową Bevel Gearbox, przekładnię planetarną, pokrywę, uszczelkę, łożysko oporowe itd., Napędzaną silnikiem, przekładnię stożkową i planetarną przekładnię zębatą napędzającą płytę w łożysku oporowym W ruchu, ponieważ łożysko oporowe i zewnętrzna pokrywa między formowaniem się wysokociśnieniowego filmu olejowego, może zapewnić płynne i skuteczne działanie mielącej misy. W tym samym czasie, zewnętrzna osłona i powłoka pomiędzy zastosowaniem uszczelnień labiryntowych, Bevel Gearbox skutecznie zapobiegają kurzowi. Gdy skrzynia przekładniowa jest połączona z częścią miski pokazaną na rysunku 2, podczas przesuwania skrzyni biegów, poprzez śrubę, aby napędzać całą część miski mielącej, walec mielący i misę mielącą między tworzeniem szlifowania materiału.

W miejscu produkcji 4000t / d linii produkcyjnej MPS sprawdził młyn cementowy, że uszczelnienie skrzyni biegów na rdzy z wody (dwie), są widoczne oznaki korozji, ale wygląd uszczelki z gumowego pierścienia nie jest uszkodzony, więc początkowa spekulacja że wewnętrzna korozja, Bevel Gearbox Ale konkretna sytuacja musi być otwarta po pokrywce, aby ustalić. Jako niezwykle ważne, że producenci FLENDER również specjalnie wysłali na miejsce zdarzenia, Bevel Gearbox zgodził się otworzyć konserwację osłony skrzyni biegów.

1) Najpierw zdejmij główny silnik z ustawionym skokiem, a następnie wyjmij miskę i skrzynię biegów za pomocą klucza hydraulicznego, skrzyni biegów i ziemi

(2) w skrzyni do ekstrakcji przed koniecznością podparcia części obejmują: wałek, wałek z przekładnią ukosową połączony z ramą dociskową, podeprzeć pręt ramy dociskowej, tarczę i inne części. Najpierw z oprzyrządowaniem specjalnym zostanie połączony z rolką, a następnie ogólny wspornik narzędziowy umieszczony w środku platformy podnośnika do miski. Gdy podnośnik hydrauliczny podniesie miskę od dołu, rolka, rama dociskowa, dyszel, skrzynia biegów Bevel Gearbox itp. Zostaną uniesione razem.

W procesie podnoszenia należy zwrócić uwagę na dwie kwestie: Jako stronę miski zamontowaną z powrotem do skrobaka, w trakcie podnoszenia górnego końca interferencji z pierścieniem aerodynamicznym, Bevel Gearbox najpierw w ręcznej tykwie z klaksonem z wiatrem Pierścień prowadzący do pozycji zakłócającej miskę; podnosić miskę podczas procesu, aby zapobiec podnoszeniu części przechyłu (w wyniku czego misa szlifująca i przekładnia między zablokowanym sworzniem), trzeba zmierzyć spód miski i skrzyni biegów na powierzchni odległości, Bevel Gearbox jedna osoba do obsługi elektrycznego podnośnika hydraulicznego, aby utrzymać poziom wzrostu, zamiast polegać na trzech dźwigniach synchronicznych podnośnika hydraulicznego. W trakcie podnoszenia miski szlifierskiej Bevel Gearbox należy zablokować podnośnik za pomocą nakrętki, aby zapobiec zranieniu siedzenia.

(3) górna część miski, aby w pełni odsłonić sworzeń i pozostawić wystarczająco, aby wyjść z miejsca, zaczął wyodrębniać skrzynię biegów. Ekstrakcja skrzyni biegów za pomocą ręcznego wciągnika i zaokrąglenia wraz z zakończeniem. Najpierw Bevel Gearbox wyjmuje skrzynię biegów z toru i czyści, i używa 4 małych podnośników w czterech rogach skrzyni biegów, aby zsynchronizować jej górną część, Bevel Gearbox, aż do momentu, w którym do tej pory możesz ułożyć 20mm okrągły pręt (11 boków, w sumie 22).


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.