Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Aplikacja Bevel Gearbox jest bardzo rozbudowana

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Jul 05, 2017

Przekładnie są szeroko stosowane w turbinach wiatrowych i są często wykorzystywane w turbinach wiatrowych i są ważnym elementem mechanicznym. Główną funkcją skrzyń biegów jest przekazywanie mocy generowanej przez koła wiatrowe do maszyny wytwarzającej energię i uzyskiwanie odpowiedniej prędkości. Bevel Gearbox Zwykle prędkość koła wiatrowego jest bardzo niska, skrzynia biegów Bevel znacznie mniej niż wymagana prędkość generowania mocy generatora, musi być osiągnięta poprzez wzrost pary skrzyni biegów, będzie również nazywana skrzynią biegów.

Skrzynia biegów ma następujące efekty:

1, przyspieszone hamowanie, często mówi się, że skrzynia biegów o zmiennej prędkości.

2. Aby zmienić kierunek napędu, na przykład Bevel Gearbox, możemy użyć dwóch przekładni wentylatora, aby przekazać siłę do innej osi.

3, zmień moment obrotowy. W tych samych warunkach mocy, im większa prędkość koła zębatego, oś mniejszego momentu obrotowego i na odwrót.

4, dystrybucja mocy. Na przykład, możemy użyć silnika Bevel Gearbox poprzez wrzeciono przekładni do napędu pewnej liczby urządzeń podrzędnych, aby uzyskać silnik do napędu funkcji wielokrotnego obciążenia.

1. Skrzynia biegów o wspólnej konstrukcji, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta dla danej skrzyni biegów.

2. Aby uzyskać równoległy wał, prostopadły wał, pionowe, poziome uniwersalne skrzynie Bevel Gearbox, części i komponenty w celu zmniejszenia modelu specyfikacji wzrosła.

3. Zastosowanie dźwiękochłonnej konstrukcji skrzynkowej, Bevel Gearbox, większa powierzchnia pudełka i duży wentylator, cylindryczne koła zębate i spiralne koła zębate wykorzystują zaawansowany proces szlifowania, dzięki czemu wzrost temperatury maszyny, redukcja hałasu, niezawodność działania jest poprawiony, zwiększa się moc.

4. Metoda wprowadzania: kołnierz przyłączeniowy silnika, wejście wałka.

5. Tryb wyjściowy: wał pełny z płaskim kluczem, wał drążony z płaskim kluczem, wałek z przekładnią ukośną z wklęsłym połączeniem z płytką, wał drążony z przyłączem wielowypustowym, pełny wał z połączeniem wielowypustowym i pełny wał z połączeniem kołnierzowym.

6. Instalacja skrzyni biegów: pozioma, pionowa, podstawa wahacza, ramię reakcyjne.

7. Produkty skrzyni biegów mają specyfikacje od 3 do 26, napęd opóźniający Bevel Gearbox serii od 1 do 4, stosunek prędkości od 1,25 do 450; oraz kombinację R, K, S, aby uzyskać większy stosunek.

Typowe metody smarowania skrzyni biegów to smarowanie olejem przekładniowym, półpłynne smarowanie smarem stałym, smarowanie smarem stałym na kilka sposobów. Dla uszczelnienia jest lepsza, prędkość jest wysoka, Bevel Gearbox ładunek jest duży, dobre działanie uszczelniające może być stosowane smarowanie oleju przekładniowego; ponieważ uszczelka nie jest dobra, w niższej prędkości można zastosować smarowanie półpłynne smarem; w przypadku bezolejowych okazji lub w okresach wysokiej temperatury można użyć dwóch molibdenowych siarczków ultraczystego smarowania proszkowego.

Przekładnia jest ważną częścią przekładni mechanicznej jest powszechnie stosowana w parze zazębiania przekładni, ze względu na nieuniknione istnienie skoku, ząbków i innych błędów podczas przebiegu operacji będzie wytwarzać zazębiające uderzenie i częstotliwość zazębienia przekładni odpowiadającą hałasowi , Występuje tarcie między powierzchnią zęba ze względu na względne tarcie ślizgowe. Ponieważ przekładnie są podstawowymi częściami napędu skrzyni biegów, Bevel Gearbox redukując hałas przekładni jest niezbędny do sterowania hałasem skrzyni biegów. Ogólnie hałas układu przekładni występuje głównie w następujących obszarach:

1. aspekty projektowania przekładni. Niewłaściwy dobór parametrów, koincydencja Bevel Gearbox jest zbyt mała, niewłaściwa modyfikacja profilu lub brak modyfikacji, struktura skrzyni biegów jest nieuzasadniona i tak dalej. Błąd przekroju podstawy obróbki i błąd profilu zęba jest zbyt duży, odstęp boczny zęba jest zbyt duży, chropowatość powierzchni jest zbyt duża i tak dalej.

2. Przekładnia i skrzynia biegów. Mimośrodowość montażu, skos Dokładność kontaktu skrzyni biegów jest niska, równoległość wału jest niska, wał, łożysko, przekładnia kątowa sztywność łożyska jest niewystarczająca, precyzja obrotu łożyska nie jest wysoka, a szczelina nie jest właściwa.

3. Inne aspekty wejściowego momentu obrotowego. Wahania momentu obciążenia, drgania skrętne układu wału, bilans silnika i inne pary przekładni.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.