Email: Sales@screwjack.net
Tel: +86-0769-83061993

Service Hotline
+86-0769-83061993
Aktualności

Kategorii produktów

Worm Screw Jack Precision Requirements

Sijie Industrial Co., Ltd | Updated: Jun 09, 2017

Worm Screw Jack Elektryczne urządzenie prasujące jest najczęściej stosowanym szybkim mechanizmem regulacyjnym w szwie rolkowym na maszynie do walcowania na gorąco z taśmy aluminiowej. Zgodnie z wymogami dotyczącymi stanu toczenia i dokładności produktu, wymagany jest niższy system bezwładności, aby dostosować się do częstego rozruchu i hamowania, ślimakowy ślimak, podczas gdy wysoka sprawność przekładni i dokładność położenia dwóch boków są wykorzystywane.

Maszyny do walcowania na gorąco są zazwyczaj sterowane za pomocą regulacji ciśnienia elektrycznego i hydraulicznego w celu sterowania ruchem walca, w którym ciśnienie elektryczne jest realizowane przez silnik, sprzęgło, reduktor ślimakowy, śruby dociskowe, nakrętki dociskowe, łożyska oporowe i inne główne elementy. Obecnie ślimakowy mechanizm ślimakowy wyłącza sprzęgło i hamulec stosowane w tradycyjnej konstrukcji, sprzężenie zwrotne położenia odbywa się za pomocą precyzyjnego czujnika przemieszczenia, a błędy obu stron są kompensowane przez układ hydrauliczny. Worm Screw Jack Znacznie poprawia szybkość reakcji i dokładność systemu, a jednocześnie, nakrętka kompresji zmienia się ze stopu CU na stalowo-miedzianą strukturę kompozytową, i na podstawie zachowania oryginalnej struktury śrubowej, dozowanie stopu miedzi jest znacznie zaoszczędzone i ma dobrą ekonomiczność. W przypadku maszyn walcujących na gorąco, głównymi komponentami, które należy wyważyć na urządzeniu do wyważania walców, są: jakość górnego walca podporowego, jakość walców roboczych, śruba ślimakowa, śruba dociskowa oraz jakość łożyska oporowego i łożyska siedzisko, a także jakość belki równoważącej i górnej płyty prowadzącej. Siła wyważania wału rolek roboczych wynosi 5% masy wału kardana, co można tutaj pominąć, Worm Screw Jack, siła wyważająca górnego urządzenia równoważącego rolki, wpływ na obciążenie śruby pod ciśnienie siły toczenia jest bardzo małe i można je zaniedbać w zakresie podstawowym. Zatem konstrukcja śruby pod ciśnieniem i obliczenia obciążenia nie może uwzględniać wpływu siły równoważącej.

Ponieważ śruba dociskowa jest tylko gwintem i częścią łożyska oporowego w obrębie siły toczenia, udając, że wytrzymuje nacisk śruby w obliczeniach górnej części ewolwentowego splajnu, ślimakowego ślimaka, tak więc tylko minimalna średnica wkręcić pod ciśnieniem, aby spełnić wymagania wytrzymałościowe;

2.3 Kontrola wytrzymałości gwintu

Ze względu na nacisk materiału nakrętki na wytrzymałość niższą niż śruby dociskowe, konieczne jest jedynie sprawdzenie ciśnienia zginania śruby nakrętkowej i wytrzymałości na ścinanie.

Ze względu na ogólny maksymalny moment obrotowy silnika wynoszący 1,5-krotność znamionowego momentu obrotowego, zakładając, że w wypadku pojawiły się śruby sprężające, ślimak Worm Jack, a następnie dwa momenty obrotowe silnika, zostają dodane do ciśnienia na ogonie spline, w tym momencie maksymalny moment obrotowy:

Maszyna do walcowania na gorąco pod śrubami dociskowymi może występować na opór karty, ciśnienie nakrętki jest łatwe do noszenia, krótki czas użytkowania, zużycie części zamiennych jest powszechnym problemem, przegląd przestojów i wymiana znacząco wpływa na wydajność produkcji sprzętu, co w dużym stopniu jest spowodowane złym smarowaniem.

Tradycyjne elektryczne urządzenie ciśnieniowe przyjmuje otwarte smarowanie, ślimak ma krótki okres użytkowania, zużycie oleju jest duże, a olej smarowy (lub smar) nie jest zawracany i bezpośrednio zmieszany z olejem do walcowania (emulsją). Jednocześnie, aby zapewnić efekt smarowania, ale także kontrolować zużycie oleju smarowego i zapobiec zanieczyszczeniu środowiska, tak aby urządzenie ciśnieniowe nie było idealne. Worm Screw Jack Teraz, urządzenie ciśnieniowe jest wykorzystywane do oleju więcej niż system smarowania zamkniętego typu, w oleju smarowym, aby dodać energooszczędny środek przeciwzużyciowy, a ciśnienie struktury dostaw oleju ślimakowego do poprawy, osiągnęła dobre wyniki.

Schemat ideowy ulepszonej struktury urządzenia ciśnieniowego, ewolwentowego splajnu, pary gwintów i łożyska oporowego są stosowane w smarowaniu obiegowym rozcieńczonym olejem, wydajność stosowania oleju smarowego jest wysoka, efekt smarowania jest dobry

Po stronie pokrywy przeciwpyłowej za pomocą rury rozpylającej, naciskaj na śruby, aby natryskiwać niskociśnieniowy olej smarowy, ewolwentowe splajnowe i gwinciarskie części gwintowane, wysuwaną pokrywę ochronną na dole tylnego przewodu rurowego, smaruj olej przez tył do zbiornik oleju. Pokrywa ochronna może zapobiegać rozlaniu się oleju smarowego i zanieczyszczeniu emulsji tocznej, a całe smarowanie śrubą dociskową i nakrętką tworzy zamknięty układ. Worm Screw Jack Ze względu na wysokie wymagania dotyczące czystości oleju smarowego, łożysko oporowe ma oddzielny przewód wlotowy i tylny dla gniazda łożyska oporowego.

Poprzez analizę projektu i obliczenia śruby dociskowej, zgodnie z rozsądnym wyborem materiałów z nakrętki dociskowej i nakrętki, technologią obróbki cieplnej, średnicą gwintu ślimaka i skokiem oraz innymi kluczowymi parametrami, w przypadku zminimalizowania rozmiaru mechanizmu w celu zaspokojenia potrzeb użytkowania, w celu przedłużenia żywotności elektrycznego urządzenia ciśnieniowego. Ulepszony układ smarowania z rozcieńczonym olejem w układzie zamkniętym osiągnął dobry efekt smarowania w rzeczywistym zastosowaniu.


Zapytanie
Send
Skontaktuj się z nami
Adres: Xinji Road, Nancheng, w prowincji Dongguan City, Guangdong, Chiny.
Telefon: +86-0769-83061993
Faks: +86-0769-88057667
Adres e-mail: sales@screwjack.net
Copyright © Sijie Industrial Co., Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.